Hizmetlerimiz

APARTMAN KAPILARINA BROŞÜR DAĞITIMI

image2

Apartman kapılarına yapılan broşür, insert, el ilanı, ve flyer dağıtımı; Apartman kapı önlerine veya posta kutularına amatörce değil, Apartman kapısı açık ise girilen daire kapılarına dağıtılır. Dilerseniz broşür, insört, flyer ücretsiz olarak, kulplu şeffaf poşetlerle poşetleyip daire kapı tokmaklarına asarak dağıtıyoruz. Girilen tüm apartmanların ve dağıtım yapılan tüm cadde ve sokak tabelalarının fotoğrafları çekilir ve aynı gün içerisinde Whatsapp veya e-mail adresinize yollanır.

İŞ YERİ DÜKKAN BROŞÜR DAĞITIMI

image3

 İşyerlerine  yapılan broşür, insert, el ilanı, ve flyer dağıtımı; Dağıtımlarınızın içeriğine ve hedef kitlesine uygun olarak, girilen her işyerine/dükkana birer adet dağıtılır. işyerlerinin dışarısından fotoğrafları çekilir, çekilen fotoğraflar aynı gün, dağıtım süresince de günlük olarak Whatsapp veya  e-mail adresinize sıralı bir şekilde yollanır. İsteğe göre kartvizit toplanarak datalı dağıtım yapılır. Belirli bir veya birkaç sektöre ait işyerlerini de seçebilir keşfedebilirsiniz. 

ELDEN SABİT NOKTA  BROŞÜR DAĞITIMI;

image4

 ​Elden yapılan broşür, insert, el ilanı, ve flyer dağıtımı; Talep ettiğiniz nokta veya noktalarda,  dağıtılmasını istediğiniz meteryalinizin hedef kitleye uygun (cinsiyet-yaş tür vs) göre dağıtılır. Elden yapılan dağıtımlarda, dağıtım esnasında broşür verilen insanların (kanıt olarak dağıtımı gerçekleşiren çalışanımızın geniş açı) fotoğrafları çekilir. Çekilen fotoğraflar aynı gün ve dağıtım süresince de günlük olarak Whatsapp veya e-mail adresinize en kısa süre içerisinde yollanır. 

ARAÇ ÜZERİLERİ DAĞITIM

image5

Araç üzerileri dağıtımlarınız havanın yağışlı olmayacağı zamanlarda yaptırmanızı tavsiye edeceğimiz bir yöntemdir. Fotoğraflaması tek tek çekilerek tarafınıza sunulmaktadır.

POSTA KUTULARI DAĞITIM

image6

 Posta Kutularına Broşür Dağıtımlarınız, Posta Kutularına İnsert Dağıtımlarınız, Posta Kutularına Flyer Dağıtımlarınız, ve Posta Kutularına El İlanı Dağıtımlarınız, Belirlemiş Olduğunuz Bölgelere göre Uzman Ekiplerimiz Tarafından Fotoğraflaması Yapılarak Gerçekleştiriliyor.​ 

KAPI DAĞITIMI

image7

 Bina kapılarına yapılan broşür, insert, el ilanı, ve flyer dağıtımı; Bina kapı önlerine veya posta kutularına amatörce değil, Bina kapısı açık ise girilen daire kapılarına dağıtılır. Dilerseniz broşür, insört, flyer ücretsiz olarak, kulplu şeffaf poşetlerle poşetleyip daire kapı tokmaklarına asarak dağıtıyoruz. Girilen tüm Binaların ve dağıtım yapılan tüm cadde ve sokak tabelalarının fotoğrafları çekilir ve aynı gün içerisinde Whatsapp veya e-mail adresinize yollanır.